دانلود آهنگ

دانلود آلبوم مارتیک بنام زلیخا

17.2K نمایش

دانلود آلبوم مارتیک بنام زلیخا
Download Album Martik – Zoleikha
به صورت اختصاصی از سایت ام اس بی موزیک

دانلود آلبوم مارتیک بنام زلیخا

مارتیک قره‌خانیان زاده ۲۶ تیر ۱۳۲۸ معروف به آقای صدا مخملی از والدینی ارمنی در آبادان متولد شد. مارتیک از پانزده سالگی به موسیقی روی آورد و در شانزده سالگی جهت پیگیری کار حرفه‌ای خود عازم تهران شد و فعالیت خود را با نوازندگی گیتار و خواندن ترانه‌های خارجی آغاز نمود. مارتیک به سبب سبک غریب موسیقی خود در فرهنگ و موسیقی ایرانی، تا دههٔ ۷۰ محبوبیت چندانی نداشت و از این رو تصمیم به تغییر سبک خود گرفت. در این میان آهنگ‌هایی که در محبوبیت او تأثیر چشم‌گیری داشتند، آهنگ‌های «بهار»، «ماه»، «تو نشنیدی صدات کردم»، «دو دلبر» و «نیلوفر» با آهنگسازی و تنظیم آهنگساز سرشناس ایرانی صادق نوجوکی بودند.

از آلبوم های مارتیک میتوان به آقا خوش به حالتون، عطر لحظه ها، فقط تو، حریر، هوای تازه، هوسا، خواب، مهمون، نوای عشق، صدف و سنگ، تو رو یادم نمیره، بهار و نیلوفر نام برد.

آلبوم زلیخا یکی از زیباترین آلبوم های مارتیک است که با ۱۵ ترک در سال ۱۳۶۵ منتشر شده است.

دانلود آلبوم مارتیک بنام زلیخا

مشخصات آلبوم مارتیک بنام زلیخا

1- عروسی 2- آشفته 3- بهار 4- برو دیوونه 5- چه خبر 6- چهل سال 7- دل فروش 8- دوست و دشمن 9- خوش به حالتون 10- مهتاب خانوم 11- نگو دیره 12- نازیار 13- سرشار از عشق 14- تعبیر 15- زلیخا برای دریافت متن هر کدام از آهنگ ها بر روی نام آهنگ در لیست بالا کلیک کنید.
لینک کوتاه پست :
https://msbmusic.ir/?p=28113
برچسب ها

سایر آهنگهای

دیدگاه ها