دانلود آلبوم محمدرضا شجریان بنام دلشدگان
Download Album Mohammadreza Shajarian – Del Shodegan
به صورت اختصاصی از سایت ام اس بی موزیک

دانلود آلبوم محمدرضا شجریان بنام دلشدگان

محمدرضا شجریان، یکم مهر ۱۳۱۹ در مشهد متولد شد. خواندن را از کودکی با همان لحن کودکانه آغاز کرد. از کودکی، با توجه به استعداد و صدای خوبش، تحت تعلیم پدر، که خود قاری قرآن بود، مشغول به پرورش صدای خویش شد.

محمدرضا شجریان، رئیس کنونی شورای عالی خانه موسیقی ایران، بنیان‌گذار گروه شهناز و مبدع چند ساز موسیقی می‌باشد. همچنین از فرزندان محمدرضا شجریان، همایون و مژگان در زمینه موسیقی فعالیت دارند. شجریان در قرائت قرآن نیز فعالیت داشته و دعای ربنا معروف‌ ترین تلاوت قرآنی اوست؛ این اثر توسط سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری به عنوان اثر ملی ثبت شده‌ است. خوانندگان سرشناسی چون ایرج بسطامی، شهرام ناظری، حسام‌ الدین سراج، حمید رضا نوربخش و پسرش همایون از شاگردان شجریان هستند. دلشدگان، نام آلبومی است با صدای محمدرضا شجریان و آهنگسازی حسین علیزاده. پیش از انتشار این آلبوم، تمام آوازها و تصنیف‌های آن در فیلمی با همین نام ساختهٔ علی حاتمی استفاده شده بود.

آلبوم دلشدگان یکی از آلبوم های محمدرضا شجریان است که در سال ۱۳۷۱ منتشر شده است. این آلبوم  دارای ۲۳ ترک می باشد.

دانلود آلبوم محمدرضا شجریان بنام دلشدگان

لینک کوتاه مطلب
۲ آذر ۱۳۹۷ 74,265 نمایش ۲
نظرات
س سعیدبهمنی

سلام،برای تمامیت شما عزیزان که دست به دسته هم داده ایدتاماهرزمانی از گذشته که خاطره ای داریم را تداعی کنیم وگوش جان بدهیم به صوت آهنگ هنرمندان محبوب و دوستداشتنیمون
برم برم تو جیگرتون،دوستتون داریم بهشیتیها…

4 سال پیش 0 لایک پاسخ
    م مدیر سایت در پاسخ به سعیدبهمنی

    سلام ممنون از لطفتون

    4 سال پیش 0 لایک پاسخ
ام اس بی موزیک