دانلود آهنگ

دانلود آلبوم چارتار بنام دریا کجاست

7.7K نمایش

دانلود آلبوم چارتار بنام دریا کجاست
Download Album Chaartaar – Daryaa Kojaast
به صورت اختصاصی از سایت ام اس بی موزیک

دانلود آلبوم چارتار بنام دریا کجاست

گروه چارتار یک گروه موسیقی ایرانی است که در سال ۱۳۹۰ توسط آئین احمدی فر (تنظیم‌کننده – متولد ۱۳۶۳)، آرش فتحی (آهنگساز – متولد ۱۳۶۷)، آرمان گرشاسبی (خواننده – متولد ۱۳۶۷) و احسان حائری (ترانه‌سرا – متولد ۱۳۶۷) تشکیل شد. چارتار در لغت به معنای طنبوری است که چهار تار دارد. حاصل شکل مؤلف محور گروه و خلاقیت اعضا، آلبوم (باران تویی) بود که در بهمن ماه ۱۳۹۰ منتشر شد.

چارتار البته در نخستین گامی که برداشته نشان می دهد گروه موفقی است و اعضایش هم با استعدادند. تنها نکته ای که به نظر می رسد باید بیشتر به آن دقت کنند تنظیم آهنگ هایشان و ملودی سازی است. تقریبا بیشتر قطعات آلبوم حال و هوا و فضای مشابهی با یکدیگر دارند. موسیقی چارتار ترکیبی است از حال و هوای موسیقی ایرانی و کلاسیک، کلامی خوش آهنگ و پرداختی مدرن. باران تویی نام اولین آلبوم استودیویی گروه چارتار است که در بهمن ۱۳۹۲ و با شماره مجوز عرضه شد. جاده میرقصد نام دومین آلبوم استودیویی گروه چارتار است که در شهریور ۱۳۹۴ عرضه شد. آلبوم ها : باران تویی، دریا کجاست، جاده میرقصد.

دانلود آلبوم چارتار بنام دریا کجاست

مشخصات آهنگ های آلبوم چارتار بنام دریا کجاست

1- آغوش 2- دور 3- هجرت 4- دریا کجاست 5- برگرد 6- بنویس 7- غروب 8- تردید رفتن 9- چشم بی برابر 10- خلق برای دریافت متن هر کدام از آهنگ ها بر روی نام آهنگ در لیست بالا کلیک کنید.
لینک کوتاه پست :
https://msbmusic.ir/?p=36994
برچسب ها

سایر آهنگهای

دیدگاه ها